W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje Sport

Rodzinny Rajd Rowerowy „Borowa- Rowerowa”

Gminny Ośrodek Kultury w Borowej, Gmina Borowa i Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Borowej zaprasza miłośników dwóch kółek i malowniczych krajobrazów do udziału w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym „Borowa- Rowerowa”. Odbędzie się on 30 maja 2021 r. Zapisów można dokonać od 20 maja do 26 maja w siedzibie GOK-u w Borowej.

Każdy kto podejmie się wyzwania otrzyma bezpłatny pakiet startowy, a dla tych co ukończą rajd przewidziane są pamiątkowe medale. Ze względu na epidemię liczba miejsc jest ograniczona.

Rodzinny Rajd Rowerowy „Borowa- Rowerowa” to połączenie aktywnego spędzania czasu wolnego z poszukiwaniem ciekawostek historycznych na terenie gminy Borowa. Uczestnicy rajdu muszą zdobyć punkty kontrolne rozmieszczone w sołectwach gminy Borowa, związane z burzliwymi dziejami Polski.

Do udziału zapraszamy całe rodziny. Udział mogą brać uczestnicy od tych najmniejszych do najstarszych. Start o godzinie 12.00 30 maja 2021r.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa