W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Rozmowy wierszami z udziałem poetki Katarzyny Hudy

W dniu 25  kwietnia 2024 r., w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli, byliśmy świadkami imprezy „Rozmowy wierszami”.

W spotkaniu uczestniczyły poetki: pochodząca z Pysznicy Marzena Drozdowska – członkini Stowarzyszenia Literackiego „Witryna” w Stalowej Woli i pochodząca z Izbisk, w powiecie mieleckim, członkini ZLP – Oddział Rzeszów i Mieleckiego Towarzystwa Literackiego im. Marii Błażków Katarzyna Hudy.

Spotkanie rozpoczęła prezes „Witryny” Elżbieta Ferlejko, zaś kontynuowała wiceprezes stalowowolskiego stowarzyszenia Agnieszka Bulicz. Strawą duchową była poezja obydwu autorek, które same czytały swoje wiersze o zbliżonej tematyce – z podobnymi tytułami o pokrewnych treściach.

Dwukrotnie w antraktach, pomiędzy prezentacją kolejnych wierszy, wystąpiła solistka Iga Szaraniec – reprezentująca studio VIVO SDK, zaś trzykrotnie pianista Szymon Śledziński z miejscowej PSM II stop. im. Ignacego Jana Paderewskiego.

Imprezie towarzyszyła wystawa obrazów Michała Potaczały z Niska, zaś obsługę techniczną z ramienia SDK sprawował Dariusz Sierpniak. 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tydzień Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Kontrolę autokaru turystycznego może zgłosić każdy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dla mojej najpiękniejszej Mamy – koncert [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa