W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Informacje

SDK – Anioły nadlatują…

Po raz  dwunasty wspólnie z Urzędem Miasta  tuż przed mikołajkami zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do udziału w przedświątecznej akcji plastyczno – warsztatowo – rękodzielniczej  „Anioły – niebiańscy przyjaciele”. 

W ubiegłych latach akcja bardzo się podobała –  anioły w różnej postaci, formie, wielkości, wykonane przy użyciu różnorodnych materiałów wykonywali: dzieci , młodzież, dorośli.  Piękne, okazałe aniołki z masy solnej, kartonu, koralików, wstążek , cekinów, piórek, brokatu, koronki zdobiło później wiele mieleckich domów.  Mamy nadzieję, iż w tym roku będzie podobnie. Z ciepłym odbiorem spotkały się także warsztaty „Mama i ja” – wspólne warsztaty dla mam i pociech. Właściwie do końca nie wiadomo komu bardziej spodobała się wspólna praca – mamom czy pociechom. 

W tym roku również chcemy umilić czas oczekiwania na najpiękniejsze święta w roku, wykonując anioły, które chyba najbardziej kojarzą się wszystkim  z nimi. Oto plan tegorocznych anielskich warsztatów, które odbywać się będą na trzech mieleckich osiedlach – w naszym budynku głównym oraz dwóch filiach. 

  • Poniedziałek 2 grudnia  godz. 16: 00 – 19: 00, miejsce warsztatów: Filia SDK nr II, ul. Botaniczna 1 A – zajęcia plastyczne , na które zapraszamy dzieci i młodzież, wraz z rodzicami. Uczestnicy warsztatów, pod opieką naszych plastyczek Urszuli Gładyszewskiej  – Wałek i Teresy Kubik, przy użyciu różnych materiałów plastycznych, pasmanteryjnych i florystycznych wykonywać będą anioły.
  • Wtorek 3 grudnia  i środa 4 grudnia  godz. 15: 30 – 19: 00, miejsce  warsztatów : Spółdzielczy Dom Kultury , ul.Kusocińskiego 13 A   – zajęcia plastyczne dla dzieci i rodziców – nasze plastyczki zadbają o nastrój do wspólnej twórczej pracy nad aniołkami…☺
  • Środa 4 grudnia, godzina 16.30 – 18.30 – Równocześnie z zajęciami w budynku głównym SDK odbędą się warsztaty „Mama i Ja” w Filii SDK nr I na Osiedlu Lotników. 
  • Czwartek  5 grudnia, godz. 17:00 – 19: 00 finałowa zabawa mikołajkowa dla  uczestników warsztatów z prezentami dla wszystkich dzieci biorących udział w akcji w SDK, ul. Kusocińskiego 13 A
  • Poniedziałek  11 grudnia godz. 17: 00 – 19: 00, kolejna finałowa zabawa mikołajkowa  – tym razem na Filii nr II na osiedlu Szafera. Tu również na wszystkich bawiących się ze Świętym  Mikołajem czekać będą drobne upominki 

Prosimy o wcześniejszy kontakt z naszymi paniami plastyczkami pracującymi przy projekcie, które zaproponują odpowiednią do wieku dziecka godzinę zajęć.  Nr telefonu: 17 585 53 42, od poniedziałku do piątku w godzinach 13: 00 – 18: 00.  

Projekt powstał i jest realizowany dzięki przychylności  Prezydenta Miasta Mielca, który od pierwszej edycji projektu jest obok Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej głównym sponsorem  całej akcji. Dziękujemy. 

Zapraszamy wszystkich serdecznie. 


e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Jechał citroenem 115 km/h przez Padew Narodową

Wiadomości Mielec

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej w Mielcu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Mistrzostw Polski w futsalu na hali im. Edwarda Kazimierskiego [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa