W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Informacje

SDK – anioły wykonane, już zdobią wiele mieleckich domów … czas na finał akcji…[FOTO]

Dobiega końca dziewiąta odsłona naszej przedświątecznej plastycznej akcji, którą realizujemy wspólnie w Urzędem Miasta Mielca: „Anioły- niebiańscy przyjaciele”.

Trzy dni warsztatów realizowane są w dwóch miejscach na mieleckich osiedlach. Finałem wielkiej plastycznej akcji są jak co roku z resztą dwie zabawy mikołajkowe, organizowane w miejscach, gdzie odbywają się warsztaty, dla uczestników akcji ale nie tylko.
Pierwsza zabawa kończąca naszą aniołkową akcję odbyła się w czwartek 7 grudnia w Spółdzielczym Domu Kultury MSM w Mielcu przy ulicy Kusocińskiego 13 a.

Na zabawie bawiło się mnóstwo dzieci z rodzicami. Skoczna muzyka i świetne zabawy, które animowali pracownicy naszego domu kultury porywały do tańca i wspólnej zabawy nawet rodziców. Wśród zabaw najciekawszymi były: przechodzenie pod długą liną , która zmieniała swoje położenie względem podłogi , była coraz niżej i niżej, taniec na gazecie, z kołami hula-hop, taniec z balonami i lubiane przez wszystkich i znane kaczuszki.
Gdy na Sali pojawił się Mikołaj, dzieci szybko go obstąpiły i zaczęły się wspólne tańce w kółeczku. Po zabawie maluchy ustawiły się w długą kolejkę – po drobne upominki, które przygotował dla nich Święty Mikołaj.
Ostatnia zabawa kończąca akcję odbędzie się w naszej Filii nr II na osiedlu Smoczka, przy ulicy Botanicznej 1, w najbliższy poniedziałek, od godziny 16. 30.

Serdecznie wszystkie maluchy z rodzicami zapraszamy.

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa