W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Galerie Informacje

SDK- druga wizyta Świętego Mikołaja w naszym domu Kultury i finał aniołkowej akcji…[FOTO]

We wtorek 6 grudnia do naszego domu kultury już po raz drugi w tym tygodniu przyjechał Święty Mikołaj… Na spotkanie z długo wyczekiwanym gościem przyszło prawie 150 dzieci.

To spotkanie z Mikołajem zakończyło naszą coroczną akcję „Anioły – niebiańscy przyjaciele”. W tym roku podczas czterodniowych warsztatów, na których różnymi metodami plastycznymi i przy użyciu wielu ciekawych materiałów plastycznych i florystycznych aniołki różnej wielkości, wykonywały dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym wspólnie z rodzicami.

Większość aniołków za pośrednictwem dzieci, które je wykonywały trafi do mieleckich domów ale ponad sto zostanie przekazanych dla Darczyńców i Wolontariuszy tegorocznej edycji „Szlachetnej Paczki”, na wspólnej wigilii, która odbędzie się w naszym Domu kultury. Aniołki dla „Szlachetnej paczki” wykonywały dzieci wspólnie z mamami a także seniorki z naszego klubu seniora „Wrzos”. Za ich zaangażowanie serdecznie dziękujemy.
Wtorkowa zabawa rozpoczęła się tańcami, w których obok dzieci uczestniczyli również niektórzy z bardzo licznie zgromadzonych rodziców.

Maluchy tańczyły do znanych przebojów a także skocznych piosenek dla dzieci. Dzieci również bardzo ochoczo brały udział w konkursach, które specjalnie dla nich prowadziła instruktorka tańca Luiza Kozioł. Po ponadgodzinnej zabawie na sali niepostrzeżenie pojawił się Święty Mikołaj. Radość dzieci była przeogromna… Mikołaj serdecznie przywitał się ze wszystkimi i szybko ruszył z nimi do wspólnego tańczenia. Dzieci śpiewały Mikołajowi piosenki, niektóre recytowały wierszyki.
Mikołaj obdarował maluchy prezentami, zrobił sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia pożegnał się i pojechał na spotkanie do innych grzecznych dzieci.
Cała akcja „Anioły niebiańscy przyjaciele” odbyła się dzięki Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu i Urzędowi Miasta Mielca.

To dzięki finansowemu wsparciu tych dwóch instytucji akcja odbyła się na tak wielką skalę.

Dziękujemy.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kultura i język hiszpański dla przedszkolaków [FOTO]

Wiadomości Mielec

Powstaną mieszkania SIM

Wiadomości Mielec

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa