W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje

SDK – zapraszamy na wystawę dorobku uczestników warsztatów artystycznych dla dorosłych…

W piątek 2 czerwca  zapraszamy na wystawę prac malarskich oraz wszelkich przedmiotów dekoracyjnych, jakie powstały podczas kończących się właśnie w naszym Domu Kultury „Warsztatów artystycznych dla dorosłych”.

Swoje prace malarskie wykonane różnymi technikami, na różnorodnych materiałach  zaprezentują uczestnicy warsztatów malarskich, którzy poszerzali swoją wiedzę i umiejętności podczas prawie 60 godzinnych warsztatów. Prace różnorodne, bardzo dokładnie wykonane, pokazujące jakie postępy osiągnęli uczestnicy zajęć. O całość warsztatów – jego program i organizacje doskonale dbała prowadząca Pani Marta Załucka.  

Panie uczestniczące w warsztatach „Inspiracje” również mają się czym pochwalić. grupa warsztatowa dzielnie i bardzo kreatywnie podchodziła do wciąż nowych tematów i technik zdobniczych  jakie proponowała im Marta Załucka  – prowadząca warsztaty. Warsztatowiczki  – same panie projektowały i wykonywały niepowtarzalne, piękne i jedyne w swoim rodzaju szkatułki pisanki, szale jedwabne, obrazki z filcu,  wełny czesankowej i ozdoby okolicznościowe. Wymagało to wiele pracy i zaangażowania, ale dzięki temu powstałe ozdoby są piękne.

Wszystkie prace dokładniej ich znaczną większość będzie można obejrzeć na wystawie, która rozpocznie się w piątek 2 czerwca  o godzinie 17.00 w hollu naszego Domu kultury. Będzie to jednodniowa wystawa. Zapraszamy na nią szczególnie wszystkie osoby, które zastanawiają się nad uczestnictwem w warsztatach które planujemy organizować od września.

 

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Bezpłatne badania mammograficzne. Zbadaj się i zyskaj spokój !

Wiadomości Mielec

Szkoły przyjazne utalentowanym uczniom

Wiadomości Mielec

Zmiany w składzie kadry PGE FKS Stal Mielec [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa