Siatkarki wygrały po trzygodzinnym meczu. ITA Tools Stal Mielec – UNi Opole Energia 3 : 2 [FOTO, VIDEO]

Nasze siatkarki wygrały pierwszy swój mecz na najwyższej półce rozgrywkowej. Mecz był zacięty i trwał ponad 3 godziny.

Gospodynie przegrały pierwszego wyrównanego seta 26:28, a w kolejnych dwóch zaczęły pokazywać swoją wole walki, która przewyższała dziewczyny z Opola 25:18.

W trzecim secie nadal na parkiecie rządziła Stal, jednak w końcówce Energia Opole zaczęła punktować, ale i tak wygraliśmy. 25:23
W czwartym secie Stal prowadziła cały czas, ale w końcówce Opolanki dogoniły nas i wygrały 24:26.

No i w tie-breaku przy intensywnym dopingu biało -niebieski wygrały 15 : 8 odnosząc pierwsze ligowe  zwycięstwo w nowej hali w Tauron Lidze

Relacja online z meczu tylko na komercyjnym Polsat Box Go.

ITA Tools Stal Mielec – UNi Opole Energia 3 : 2

(26:28, 25:18, 25:23, 24:26, 15:8)