W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Młodzi Mielczanie na wycieczce w Hiszpanii [FOTO]

W dniach 5 -12 października uczniowie V LO w Mielcu polecieli na tygodniowy kurs języka hiszpańskiego do Malagi.

Wyjazd ten jest doskonałym przykładem, w jaki sposób można połączyć podróżowanie z edukacją. Uczniowie codziennie uczęszczali na zajęcia języka hiszpańskiego, a popołudniami odkrywali podróżnicze zakątki Andaluzji. Zwiedzili muzeum Pabla Picassa w Maladze, fortyfikację Alcazaba, wzgórze z ruinami zamku Gibralfaro oraz historyczne centrum miasta.

Odbyli też jednodniową wycieczkę do Sewilli, gdzie w upale podziwiali uroki miasta, odwiedzając Plaza de España oraz siedzibę królewską Alcazar. Nie zabrakło również czasu na wypoczynek na śródziemnomorskich plażach Costa del Sol, a także na zabawę podczas nauki flamenco.

To był pierwszy wyjazd młodzieży i jak się okazuje, nie ostatni. Zainteresowanie pobytem w hiszpańskiej Maladze przerosło oczekiwania organizatorek, nauczycielki języka hiszpańskiego Agnieszki Gardulskiej i nauczycielki geografii Anny Piękoś, które zapowiadają kontynuację kursu językowego co roku.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Humanizacja zwierząt domowych: to moda czy norma?

Wiadomości Mielec

Dni Wampierzowa w tym roku intensywnie Powitały Lato [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

PZL Mielec nadal sponsorem Klubu FKS Stal Mielec S.A.

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa