W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Historia Informacje

Służby mundurowe oddały hołd bohaterom II wojny światowej

W 82. rocznicę wybuchu II wojny światowej, pod pamiątkowymi tablicami na terenie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Wojska Polskiego w Mielcu, złożono wieńce i kwiaty. Oddając hołd bohaterom, biało-czerwone kwiaty złożyli przedstawiciele służb mundurowych z Komendantem Powiatowym Policji w Mielcu podinsp. Jackiem Juwą.

W środę 1 września, Komendant Powiatowy Policji w Mielcu podinsp. Jacek Juwa wrazz Zastępcą Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej bryg. Markiem Gawlakiem oraz Komendantem Wojskowej Komendy Uzupełnień w Mielcu cz.p.o. mjr Tomaszem Mazurem oddali hołd bohaterom II wojny światowej. Pod tablicami poświęconymi Żołnierzom Armii Krajowej, Żołnierzom Polskim pomordowanym przez NKWD oraz Żołnierzom Ziemi Mieleckiej poległym za Ojczyznę, które znajdują się na terenie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Wojska Polskiego w Mielcu, złożono kwiaty.   

Ze względu na trwającą pandemię koronawirusa zrezygnowano z części artystycznej przygotowywanej corocznie przez uczniów i szkolny chór.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa