W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Słynny jasnowidz szuka zaginionej 81-latki. Wskazał południową część lasu w Piątkowcu.

Do wsparcia akcji poszukiwań zaginionej Augusty Skwierz został zaangażowany Krzysztof Jackowski – najsłynniejszy polski jasnowidz.

Miejsce jakie w pierwszej chwili wskazał jasnowidz jako prawdopodobną lokalizację zaginionej to las w Piątkowcu, a konkretnie jego południowa część. Więcej informacji będzie można podać dopiero po kolejnej wizji jaką Jackowski przeprowadzi prawdopodobnie dzisiejszego wieczoru. Czy jego przepowiednie jasnowidza okażą się trafne?

Krzysztof Jackowski w jednym z wywiadów stwierdził, że często zdarza mu się mylić, lecz trafionych wizji ma znacznie więcej niż błędnych. Na początku tego tygodnia policja oraz straż pożarna szukały zaginionej w lesie w Piątkowcu. Użyto wówczas m.in. drona. Z kolei w środę kilkadziesiąt osób szukało starszej kobiety w Mielcu. Również bez efektu. 

Zaginiona 81-latka kobieta wyszła z domu w sobotę wieczorem. Cierpi na zaniki pamięci. Jej rysopis: wzrost około 160 cm, włosy siwe malowane na blond, oczy jasnobrązowe. Prawdopodobnie miała na sobie brązowy żakiet, beżowe spodnie i klapki. Do tego szarą torebkę. Ktokolwiek widział zaginioną Augustę Skwierz, proszony jest o kontakt z policją lub rodziną zaginionej pod numerem tel. 535 933 603.

Jutro (sobota) rano będą kontynuowane cywilne poszukiwania.

Poszukujący wraz ze strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Mieleckiej będę szukać w lesie w Piątkowcu, w miejscu wskazanym przez jasnowidza. Zbiórka osób chętnych do pomocy w poszukiwaniach będzie miała miejsce o godzinie 7:00 na parkingu przed lasem piątkowskim po prawej stronie jadąc od strony Mielca. Akcja będzie polegała na przeszukaniu jeszcze raz lasu piatkowskiego z lewej i prawej strony oraz szuwarów nad Wisłoka. Na bieżąco prosimy o przeglądanie zagajników, lasów w miejscowościach: Zgórsko; Ruda, Grzybów, Rydzów, Wychylówka, Wymysłów.

Link do strony wydarzenia: www.facebook.com/events/1571357706272399/

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Niedziela pod znakiem gwałtownej aury [FOTO]

Wiadomości Mielec

Pijany wjechał w zaparkowany samochód

Wiadomości Mielec

Tragedia nad Wisłoką w Tuszymie

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa