W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Śmiertelne potrącenie pieszego

Policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego w Zarębkach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobowym renaultem potrącił pieszego.

W wyniku doznanych obrażeń 65-letni mężczyzna zginął na miejscu. Badanie trzeźwości kierowcy renaulta wykazało promil alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna został zatrzymany.
Do zdarzenia doszło w piątek przed godz. 6 w Zarębkach, na drodze krajowej nr 9, relacji Kolbuszowa – Tarnobrzeg.

Jak wstępnie ustalili policjanci, 34-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego kierujący osobowym renaultem, śmiertelnie potrącił 65-letniego mieszkańca gminy Kolbuszowa, który prawdopodobnie przechodził przez jezdnię. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowcy samochodu. Badanie wykazało promil alkoholu w jego organizmie.

Na miejscu wypadku pracowali kolbuszowscy policjanci oraz prokurator. Decyzją prokuratora 34-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Trwają dalsze czynności w tej sprawie. Do czasu zakończenia oględzin na miejscu zdarzenia, ruch na tym odcinku odbywał się wahadłowo.

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa