W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

SMS Stal Mielec stawia też na futsal

Uczniowie SMS STAL MIELEC zagrają w futsalowych mistrzostwach Polski. Dzięki współpracy z KF Stal Mielec, na mieleckiej hali MOSiR w lutym 2024 zorganizowany zostanie finałowy turniej w kategorii U-19.

Jako jego gospodarz Mielczanie mają zapewnione miejsce wśród szesnastki najlepszych drużyn w kraju.
Drużyny AP Piłkarskie Nadzieje/KF Stal Mielec zagrają też we wszystkich młodszych kategoriach wiekowych tj. U-17, U-15 i U-13, gdzie uczestniczyć będą w trzystopniowych eliminacjach, które pozwolą wyłonić uczestników turniejów finałowych odpowiednio w: Wilkowicach (U-17), Bielsku-Białej (U-15) i Brzesku (U-13).
W przyszłym tygodniu uczniowie SMS Stal Mielec zagrają też w meczu barażowym w Krakowie, a jego stawką będzie udział w Centralnej Lidze Juniorów w Futsalu U-19. A pod koniec miesiąca będą stanowić o sile wracającej do walki o drugoligowe punkty drużyny KF Stal Mielec.

W pierwszym turnieju eliminacyjnym w kategorii U-13, naszym rywalem będą: GKS Futsal Nowiny, Wisła Opatowiec i Elmar Jędrzejów.
Natomiast w kategorii U-15, zagramy z: Elmar Jędrzejów, GKS Futsal Nowiny oraz LOT Konopiska.
Kategoria U-17 nie została jeszcze rozlosowana.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Badanie Osteoporozy w Mielcu 22.07.2024

Wiadomości Mielec

Letnia Akademia Artystyczna [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa