W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Sport

Sparing: PGE FKS Stal Mielec – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0 (0:0)

Przerwa reprezentacyjna to przede wszystkim czas nieco spokojniejszej pracy na treningach, ale również i meczów kontrolnych. PGE FKS Stal Mielec swój sparing zagrała w piątek. Na Stadionie Miejskim w Mielcu pokonała Bruk-Bet Termalicę Nieciecza 1:0. Zwycięskiego gola w drugiej połowie zdobył Maksymilian Sitek.

Pierwsza połowa była wyrównana. Częściej przy piłce utrzymywali się goście, ale wiele z tego nie wynikało. Nasza drużyna bardzo dobrze realizowała założenia taktyczne i neutralizowała zapędy ofensywne przeciwników.

Najgroźniej pod naszą bramką było w 30.minucie. Wtedy Termalica wyszła z kontrą 2:1, ale świetnie w bramce zachował się Rafał Strączek, który dobrą interwencją uratował nasz zespół przed utratą bramki. Chwilę później opuścił boisko, ponieważ każdy z trzech bramkarzy dostał od trenera po 30 minut gry. Strączka zastąpił Damian Primel, który tuż przed przerwą również popisał się dobrą interwencją po strzale zawodnika gości.

W pierwszej połowie na boisku pojawił się Dawid Kort, który do PGE FKS Stali Mielec dołączył 31 sierpnia. Debiut za to wciąż przed Konradem Wrzesińskim, którego wypożyczenie z Jagiellonii Białystok zostało dograne kilka godzin przed zamknięciem okienka transferowego.

W drugiej połowie doszło do roszad w obu zespołach. Nasza drużyna miała bardzo dobry początek tej części gry, silny strzał oddał Grzegorz Tomasiewicz, niezłą okazję miał również Adrian Szczutowski.

Gola zdobyliśmy w 79.minucie. Ładny strzał po dalszym rogu oddał Maksymilian Sitek, piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki Bruk-Bet Termaliki Nieciecza.

Wynik do końcu nie uległ już zmianie i PGE FKS Stal Mielec wygrała ten mecz kontrolny 1:0.

PGE FKS Stal Mielec – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0 (0:0)
Bramka: 1:0 M. Sitek 79.

Stal: Rafał Strączek, Damian Primel, Michał Gliwa – Kamil Kościelny, Jonathan de Amo Perez, Mateusz Matras, Mateusz Żyro, Wiktor Kłos, Krystian Getinger, Albin Granlund, Maksymilian Sitek, Mateusz Wyjadłowski, Łukasz Seweryn, Maciej Urbańczyk, Grzegorz Tomasiewicz, Koki Hinokio, Dawid Kort, Fabian Piasecki, Kacper Sadłocha, Maciej Jankowski, Adrian Szczutowski.

Stalmielec.com

created by dji camera
e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Mielecki Uniwersytet Dziecięcy zaprasza na rekrutację

Wiadomości Mielec

Policjant z Mielca najlepszym dzielnicowym na Podkarpaciu [FOTO]

Wiadomości Mielec

Ukarany mandatem w wysokości 3 tyś. złotych za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa