W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Sposoby walki ze stresem – wykład dr. Edyty Żyła – Kania

O technikach relaksacji w klubie zdrowia, czyli jak pokonać stres. Stres w dzisiejszych czasach jest nieodłączną częścią życia. Według badań walczy z nim ponad połowa Polaków.

O tym, jak sobie z nim radzić, będzie można dowiedzieć się podczas wykładu organizowanego już w najbliższą sobotę w Spółdzielczym Domu Kultury w Mielcu. Wstęp jest bezpłatny.  

Według statystyk aż 76% Polaków podaje stres w pracy jako przyczynę problemów psychicznych, a ponad 60% odczuwa silny stres przynajmniej raz w tygodniu. Przewlekły stres może powodować liczne problemy zdrowotne, a wśród nich m.in. bezsenność, podwyższony poziom cholesterolu, obniżoną odporność, problemy żołądkowe, depresję, a nawet bóle mięśni. 

W trakcie wykładu, który odbędzie się w najbliższą sobotę, dowiemy się m.in., jaka jest fizjologia stresu, jakie są jego skutki i czym jest chroniczne zmęczenie. Prelegentka opowie o sposobach, jak się nie zamartwiać i o technikach relaksacji.  

Wykład jest bezpłatny a organizatorem spotkania jest filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Mielcu. Wykładowczynią będzie Edyta Żyła-Kania, która jest psychologiem i doktorem nauk społecznych. Początek wykładu o godz. 16, w sobotę, 20 kwietnia w Spółdzielczym Domu Kultury w Mielcu, ul. Kusocińskiego 13a.    

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tydzień Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Kontrolę autokaru turystycznego może zgłosić każdy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dla mojej najpiękniejszej Mamy – koncert [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa