W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Spotkanie autorskie z Maciejem Liziniewiczem

Już 28 kwietnia o godz. 17 w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się spotkanie z pisarzem, Maciejem Liziniewiczem.

Wydarzenie to rozpoczyna cykl „(nie)Męskie czytanie… spotkania z pisarzami”, który mielczanie zaproponowali w ramach Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego.

Maciej Liziniewicz jest autorem cenionych książek z gatunku historycznego fantasy, cyklu książek o Żegocie Nadolskim. Jest także autorem współczesnego thrillera sensacyjnego „Zamach” oraz osadzonej w XIX wieku powieści kryminalnej „Ciemnia”. Powieść „Czas pomsty” znalazła się na liście dziesięciu „powieści historycznych, które warto czytać” Tygodnika Powszechnego, zaś za thriller „Zamach” Maciej Liziniewicz nominowany był w 2022 do nagród – Wielkiego Kalibru i Złotego Pocisku. Obecnie przygotowuje nową powieść z nurtu fantastyki historycznej.

Autor jest socjologiem z wykształcenia, był oficerem ABW (obecnie w rezerwie), a od kilku lat zajmuje się pisaniem książek. MBP zaprasza na spotkanie w niedzielę, 28 kwietnia o godz. 17.00 w Sali Audiowizualnej Biblioteki przy ul. Kusocińskiego 2.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tydzień Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Kontrolę autokaru turystycznego może zgłosić każdy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dla mojej najpiękniejszej Mamy – koncert [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa