W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Imprezy masowe i koncerty

Spotkanie Świąteczno-Noworoczne [FOTO]

Dziś w Samorządowym Centrum Kultury odbyło się Spotkanie Świąteczno-Noworoczne samorządu powiatowego oraz miejskiego.

Stanisław Lonczak – Starosta Powiatu Mieleckiego oraz Jacek Wiśniewski Prezydent Miasta Mielca wręczyli wyróżnienia w kategoriach Biznes, Kultura, Sportowiec, Społecznik i Rodzina za wybitne osiągnięcia w roku 2019.

Imprezę uświetniły występy zespołów ZPiT Rzeszowiacy i Kameleony z Domu Kultury SCK. 

Nagrody Prezydenta Miasta Mielca i Starosty Powiatu Mieleckiego

Kategoria Biznes

ANKOL Sp. z o.o. – za światowy poziom działalności w branży lotniczej oraz promocję polskiej gospodarki na międzynarodowych rynkach.

PZL Mielec – za budowanie potencjału gospodarczego oraz olbrzymi wkład w rozwój mieleckiego i polskiego lotnictwa.

Kategoria Kultura

Dla Jana Szynala – za niezwykłe popisy wokalne zaprezentowane w programie „Mam talent!” oraz promocję powiatu mieleckiego przed wielomilionową widownią.

Dla Jolanty Dudzik – za wielkie zaangażowanie i pasję wkładane od lat w pracę z dziećmi i młodzieżą oraz popularyzację sztuki wokalnej.

Kategoria Sport

Dla Dawida Piłata – za godne reprezentowanie powiatu mieleckiego podczas polskich, europejskich i światowych zawodów w rzucie młotem.

Dla Piotra Urbana – za wybitne osiągnięcia podczas zawodów szermierczych w Polsce i na świecie oraz promocję miasta Mielca.

Kategoria Sprawy Społeczne

Dla Wojciecha Naprawy – za zaangażowanie w życie lokalnej społeczności, otwartość na współpracę oraz inicjowanie i koordynowanie licznych działań prospołecznych.

Dla Emilii Żoli – za wieloletnią działalność na rzecz środowiska lokalnego, popularyzację sportu i kultury oraz propagowanie postaw patriotycznych.

Kategoria Rodzina

Dla Zofii i Marka Cichoniów – za wieloletnie pełnienie funkcji zawodowej rodziny zastępczej;  wielkie serca, troskę i miłość okazywane wszystkim dzieciom oraz wzorową współpracę z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Mielcu.

Dla Grażyny Chamielec – za działalność i aktywność na rzecz dzieci i młodzieży, podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

Zobacz też...

1 Komentarzy

Jolanta 18 grudnia 2019 (środa) at 23:11

Bardzo proszę o sprostowanie Dzisiaj na rozdaniu wyróżnień wystąpiła grupa Kameleon nie Mali Rzeszowiacy Jolanta Dudzik

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa