W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje

Spotkanie Świąteczno-Noworoczne w Miejskiej Bibliotece Publicznej [FOTO]

W zupełnie innych okolicznościach oraz w znacznie mniejszym gronie odbyło się tegoroczne Spotkanie Świąteczno-Noworoczne. Uroczystość odbyła się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mielcu.

Zgodnie z wieloletnią tradycją spotkania świąteczno-noworoczne są okazją do wręczenia wyróżnień za kończący się rok dla najbardziej aktywnych osób, instytucji i firm. Prezydent przyznał je w pięciu kategoriach: biznes, sport, kultura, rodzina oraz sprawy społeczne.

Dotychczasowe spotkania świąteczno-noworoczne miały zupełnie inny charakter, jednak nawet teraz, w mniejszym gronie i w innym miejscu, niezmienny jest ich cel – docenienie osób, które dzięki swojej ciężkiej pracy, pomysłowości oraz wielkiemu sercu zasłużyły na słowa uznania oraz na podziękowanie. Zatem dziękuję Państwu za całokształt Państwa dokonań i życzę powodzenia w przyszłości. Dzisiejsze spotkanie jest także okazją do złożenia Państwu życzeń, zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku – powiedział podczas spotkania Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski.

Nagrody Prezydenta Miasta Mielca

WOJCIECH MORDEC

za innowacyjne podejście do biznesu i wykorzystanie nowoczesnych technologii, które pozwoliło na wsparcie w walce z pandemią Covid-19.

———————————————————————

JANUSZ PACHOLEC

za długoletnią działalność społeczną oraz za całokształt dokonań artystycznych w realizacji swojej niezwykłej pasji aktorskiej.

—————————————————————————

BARTŁOMIEJ JASKOT

za wieloletnią, wykonywaną z ogromnym zaangażowaniem pracę, która zaowocowała awansem piłkarzy PGE FKS Stali Mielec do piłkarskiej ekstraklasy.

——————————————————————————-

WACŁAW ŚWIERCZYŃSKI

za aktywność i zaangażowanie w różne formy działalności społecznej na rzecz mieszkańców miasta Mielca.

———————————————————————

DOMINIKA I PAWEŁ CHOMYCZOWIE

za okazane serce i odwagę w podjęciu decyzji o stworzeniu rodziny zastępczej dla czwórki ciężko doświadczonych przez los chłopców.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Rośnie drzewo na cześć rodziny Ulmów

Wiadomości Mielec

Przez Tuszymę jechał 105 km/h

Wiadomości Mielec

Izby Pamięci i Tradycji w Radomyślu Wielkim

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa