W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Sport

Stal i Zagłębie spotkają się po raz czwarty w sezonie! [VIDEO]

Już w najbliższą sobotę SPR Stal Mielec rozegra przedostatni mecz sezonu w ramach Pucharu PGNiG Superligi, a rywalem „Biało-Niebieskich” będzie Zagłębie Lubin.

Obie ekipy w tym sezonie spotykały się już trzykrotnie (dwa razy w lidze i raz w sparingu) i za każdym razem lepsi okazywali się podopieczni świetnie znanego w Mielcu – Pawła Nocha. W szeregach „Miedziowych” występują również Nikola Dżono i Mirosław Gudz, którzy w przeszłości również przywdziewali barwy klubu z województwa podkarpackiego.


Mimo wszelkich powiązań na parkiecie nie będzie zapewne miejsca na sentymenty, co dobitnie pokazały poprzednie starcia.

Zagłębie w tej edycji Pucharu Superligi odniosło już dwa zwycięstwa, zaś Stal to jedyna ekipa w grupie „Suzuki” bez punktów. Niestety, lecz kontuzje, które prześladowały „Czeczeńców” od początku rozgrywek teraz na finiszu sezonu przybrały na sile, co mogliśmy dokładnie zobaczyć podczas ostatniego spotkania Stali z Piotrkowianinem, gdzie Krzysztof Lipka i Tomasz Sondej do dyspozycji mieli tylko jednego rozgrywającego – Sergeia Dementeva. Mimo to mielczanie nie poddali się i dzielnie walczyli, czego bez wątpienia możemy oczekiwać również w najbliższą sobotę w Lubinie!

Zagłębie Lubin – SPR Stal Mielec, 13.05.2017, godz. 19:00, Lubin

 

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=yhjchG1i5rQ&w=925&h=520]

Zobacz też...

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa