W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Starosta Powiatu Mieleckiego szuka wolontariuszy do DPS-u

Zwracamy się z prośbą do tych z Państwa, którzy są gotowi wesprzeć Dom Pomocy Społecznej w Mielcu w sytuacji kryzysowej, pełniąc funkcję wolontariusza.

Obecna sytuacja epidemiologiczna w kraju (COVID-19) i na terenie naszego powiatu powoduje, że w najbliższym czasie możemy liczyć się z brakami kadrowymi w jedynej na terenie powiatu mieleckiego całodobowej placówce, jaką jest Dom Pomocy Społecznej w Mielcu, który zapewnia opiekę osobom chorym, niepełnosprawnym i w podeszłym wieku, a więc wymagającym naszej szczególnej troski.

Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie pismem z dnia 9.10.2020 (znak S-I.6333.226.2020.A.Sz.) zwrócił się o podjęcie działań mających na celu pozyskanie osób do pracy w DPS w przypadku wystąpienia eskalacji zakażenia koronawirusem w danym DPS i braku zabezpieczenia kadry do opieki nad mieszkańcami.

W związku z powyższym zwracamy się do tych z Państwa, którzy czują się na siłach dołączyć jako wolontariusze do personelu DPS i wspomóc go „dodatkową parą rąk” o zgłaszanie danych kontaktowych tj. imię, nazwisko, nr telefonu na adres [email protected] lub telefonicznie pod nr 17 78 00 472 do dnia 28 października 2020 r. Skontaktujemy się z każdym wolontariuszem, aby omówić zakres działań.

e-leclerc-mielec
Navi

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa