W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Stracili prawo jazdy za prędkość

Mieleccy policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcom, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym.

Funkcjonariusze apelują o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Niestety wciąż zdarzają się kierowcy, którzy przekraczają znacząco prędkość, która jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

We wtorek po godz. 23, na ul. Kwiatkowskiego w Mielcu, funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego mieleckiej komendy zatrzymali do kontroli dwóch kierujących, którzy w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, poruszali się z prędkością powyżej 100 km/h.

24-letni kierowca audi jechał z prędkością 113 km/h, natomiast 20-letni kierowca audi miał na liczniku 106 km/h. Mężczyźni zostali ukarani mandatami i punktami karnymi. Ponadto zatrzymano im uprawnienia do kierowania pojazdami na okres 3 miesięcy.

Każdy kierowca, który nie stosuje się do ograniczeń prędkości, musi liczyć się z wysoką grzywną, a nawet utratą prawa jazdy. Jadąc z nadmierną prędkością, stwarzamy również śmiertelne zagrożenie dla siebie oraz innych uczestników ruchu drogowego.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Informacja magistratu w sprawie wycięcia wierzb na osiedlu Lotników [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Koncert Kasi Moś na Bulwarach Gryfinów Mieleckich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Korzenie i Kwiaty – Przywracanie Pamięci o Żołnierzach Niezłomnych – wręczenie nagród [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa