W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Studio dożynkowe Powiatu Mieleckiego

Dziś w niedzielę, 5 września, starostwo powiatowe zaprasza do śledzenia tego, co będzie działo się w Studio Dożynkowym Powiatu Mieleckiego. 

Wspólne świętowanie rozpocznie się od tradycyjnej Mszy Świętej w intencji rolników w Kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu zaplanowanej na niedzielę, 5 września, na godzinę 10:30.

Następnie przeniesiemy się do Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu, w którym przygotowane zostanie dożynkowe studio. To z niego, ok. godz. 12:00, rozpocznie się transmisja na żywo uwzględniająca m.in. prezentację i ośpiewanie wieńców przez gminne grupy wieńcowe oraz ciekawe rozmowy z zaproszonymi gośćmi. Relację z tego wydarzenia starostwo będzie udostępniać mieszkańcom m.in. przez serwis YouTube oraz Facebook.

Jedną z atrakcji tego niedzielnego popołudnia będzie wybór najpiękniejszego wieńca dożynkowego. Do tytułu nominowane będą wszystkie spośród wieńców zgłaszanych przez reprezentantów gmin. Wybór zwycięzców pozostawimy w rękach mieszkańców powiatu – ci będą mogli głosować na swoich faworytów za pomocą facebookowych „lajków”.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa