W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Style Mielec – Festiwal Kultury Ulicznej [FOTO]

„Style Mielec – Festiwal Kultury Ulicznej” przeszedł już do historii, chociaż z pewnością w pamięci uczestników i widzów tego wydarzenia pozostanie na długo.

Festiwal miał w tym roku swoją drugą edycję, ale tym razem jego formuła była szersza. Wciąż istotną rolę odegrały: muzyka i taniec breakdance, ale Festiwal uzupełniono o działania teatralne i plastyczne.

Znany polski malarz, który obok obrazów pokazywanych w wielu galeriach w Polsce i na świecie tworzy także murale, pokazał swoją pracę właśnie przy tej drugiej formie działalności artystycznej. 17 czerwca Dariusz Milczarek pokazał swój warsztat, tworząc projekt w parku „Rzeszowiaków”, w czym wspomagali go nasi mieleccy adepci tej sztuki. Z kolei 18 czerwca Magdalena Betleja wraz z aktorami z warsztatów teatralnych Domu Kultury SCK poprowadziła happening teatralny „Plomba hrabiego”. Rzecz działa się w parku Lachmana. 

Były turnieje tańca breakdance, spektakularna rywalizacja o Street Football Mielec Cup, nauka skreczowania oraz występy zespołów: Eskaubei&Tomek Nowak Quartet, Jazz Station. 

„Style Mielec – Festiwal Kultury Ulicznej” odbywał się od 16 do 18 czerwca w Domu Kultury SCK, na Górce Cyranowskiej, w parkach Lachmana i „Rzeszowiaków”. 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne warsztaty literackie Mieleckiej Grupy Literackiej

Wiadomości Mielec

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa