W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

Sukcesy młodych artystów z Radomyśla Wielkiego

Z sukcesami startowali uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia i Samorządowego Ogniska Muzycznego w Radomyślu Wielkim w VIII Festiwalu Muzycznym im. Marianny Gawlik, który odbył się w Szczucinie. Nagrodę GRAND PRIX otrzymało trio blaszane z radomyskiej szkoły.

Podopieczne Samorządowego Ogniska Muzycznego w Radomyślu Wielkim startowały w prezentacjach wokalnych w kategorii młodzieżowej. W gronie uczniów klas V-VIII pierwsze miejsce zajęła Karolina Lazur, a druga była Julia Olchawa. Wśród startujących ze szkół średnich najlepsza okazała się Ewelina Dubiel.

Uczniowie radomyskiej Szkoły Muzycznej wystąpili z prezentacjami instrumentalnymi. W kategorii dziecięcej 1. miejsce wywalczył Franciszek Ryński. W kategorii młodzieżowej (klasy V-VIII) trzecia była Emilia Słąba, a wyróżnienie otrzymał Piotr Bełzowski. Z kolei wśród uczniów szkół średnich 1. miejsce zdobył Mikołaj Sitko, a drugie Wiktoria Czop. 

Warto podkreślić, że również nagroda GRAND PRIX trafiła do Szkoły Muzycznej w Radomyślu Wielkim. Uhonorowane w ten sposób zostało trio blaszane w składzie: Szymon Siedlik, Adam Sztorc i MIkołaj Sitko.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa