W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Światowy Dzień Ochrony Środowiska w Miejskiej Bibliotece

Światowy Dzień Ochrony Środowiska obchodzony 5 czerwca to najstarsze święto ekologii ustanowiono niemal 50 lat temu przez Zgromadzenie Ogólne ONZ. Światowy Dzień Ochrony Środowiska ma na celu uświadomienie, jakie są główne problemy ekologiczne naszych czasów oraz zachęcenie do poszukiwania ich rozwiązań.

Takie małe rozwiązanie znaleźli pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej SCK w Mielcu. W wolnym od obowiązków zawodowych czasie posprzątali brzeg Wisłoki od Bulwarów aż po ujęcie wody. Sprzątanie zostało zakończone w chwili, gdy worki na śmieci przekazane dzięki Agnieszce Garncarz – Naczelnikowi Wydziału Ochrona Środowiska i Gospodarki Odpadami Urzędu Miejskiego przez MPGK w Mielcu zostały zapełnione. Dlatego też zwracamy się z apelem do wypoczywających nad brzegiem naszej rzeki, aby zabierali ze sobą swoje śmieci.

O ile przyjemniej jest spędzać czas na łonie natury, kiedy obok nas nie zalegają sterty butelek i innych opakowań po produktach spożywczych.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa