W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Imprezy masowe i koncerty Informacje Sport

Świetny występ Piłkarskich Nadziei rocznik 2016

Zawodnicy AP Piłkarskie Nadzieje, podopieczni trenerów Beca i Polaka skorzystali z zaproszenia klubu partnerskiego Chemik Pustków i w piątkowe popołudnie zagrali w świetnie zorganizowanym turnieju w Pustkowie-Osiedlu.

W zawodach rozgrywanych w systemie „każdy z każdym” rywalizowało 8 ekip: AP Piłkarskie Nadzieje Mielec, PGE FKS Stal Mielec, Wisłoka Dębica, Legion Pilzno, DAP Dębica, Progres Kawęczyn Sędziszowski oraz dwie drużyny gospodarzy Chemika Pustków. W turnieju nie prowadzona była klasyfikacja, ale z kronikarskiego obowiązku wspomnieć należy, iż drużyna APPN wygrała wszystkie swoje mecze.

Jestem bardzo zadowolony z występu naszych podopiecznych, którzy zaprezentowali się bardzo dobrze na tle wymagających rywali. Każdy z nich zagrał połowę efektywnego czasu gry i pokazał na boisku próbkę swoich możliwości. Wyniki nie były tu najważniejsze, ale cieszy to, że chłopcy chcą wygrywać, a przy tym dobrze bawić się na boisku” – komentuje trener Mariusz Bec.

kład APPN: Antek Bożek, Leon Kosiba, Patryk Głowacz, Igor Gudz, Franek Komaniecki, Kacper Kusiak, Kacper Żmuda, Oskar Piechota

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Informacja magistratu w sprawie wycięcia wierzb na osiedlu Lotników [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Koncert Kasi Moś na Bulwarach Gryfinów Mieleckich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Korzenie i Kwiaty – Przywracanie Pamięci o Żołnierzach Niezłomnych – wręczenie nagród [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa