W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Święty Mikołaj odwiedził przedszkole w Chorzelowie [FOTO]

Na spotkanie ze Świętym Mikołajem dzieci zawsze czekają z niecierpliwością. Ten wyjątkowy Gość, zawitał w środę również do Przedszkola Samorządowego w Chorzelowie.

Już od samego rana przedszkolaki nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku pędzących sań. W tym roku nie zabrakło białego puchu i tak we wczesnych godzinach rannych przybył do Przedszkola Święty Mikołaj. Z rumieńcami na twarzach i nieskrywaną radością, dzieci uroczyście przywitały wspaniałego gościa.  Nie zabrakło piosenek oraz wierszy, które przedszkolaki przygotowały specjalnie na to spotkanie. Po wspaniałych występach nadszedł chyba najbardziej oczekiwany przez dzieci moment – rozdanie prezentów! Mikołajkowe harce sprawiły, że z dziecięcych twarzyczek nie schodził uśmiech. Uroczystość zakończyło podziękowanie Mikołajowi za przybycie, wręczenie upominku oraz zaproszenie na następne spotkanie w przyszłym roku.

Tego dnia dzieci dekorowały również pierniczki. A już w najbliższą niedzielę, będzie można obejrzeć występy, zakupić stroiki i oryginalne ozdoby podczas Kiermaszu Świątecznego, który odbędzie się w Zespole Szkół w Chorzelowie w godzinach 8.00 -14.00. Serdecznie zapraszamy! 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tydzień Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Kontrolę autokaru turystycznego może zgłosić każdy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dla mojej najpiękniejszej Mamy – koncert [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa