W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Materiały promocyjne

Szkolna wyprawka – sprawdź, gdzie kupić najtaniej!

Co roku końcówka wakacji oznacza dla rodziców konieczność zakupu najpotrzebniejszych rzeczy do szkoły. Wyprawka szkolna to niemały wydatek. Gdzie kupić tanio szkolne akcesoria? Sprawdź!

Plecak, zeszyty, piórnik, długopisy, kredki, ołówki – lista rzeczy potrzebnych do szkoły jest długa i… droga! Podstawowa wyprawka szkolna to wydatek wysokości kilkuset złotych. Mamy jednak sprawdzony sposób, jak skompletować wyprawkę tanio i w jednym miejscu!

Wprawka szkolna – najtaniej w mieście

Wszystkie akcesoria potrzebne do szkoły znajdziesz w E.Leclerc w Galerii Navigator. Dzięki aplikacji Bonus E.Leclerc plecaki, zeszyty czy piórniki kupisz w najlepszej cenie. W aplikacji dostępne są specjalne rabaty, których nie znajdziesz w gazetce czy w sklepie – są one dedykowane tylko osobom korzystającym z aplikacji. Jako że szkoła zbliża się wielkimi krokami, to właśnie teraz użytkownicy Bonus E.Leclerc znajdą w aplikacji wyjątkowe promocje na zakup szkolnej wyprawki.

Aplikacja Bonus E.Leclerc jest bezpłatna! Jak ją zainstalować? Wystarczy na swoim telefonie otworzyć Google Play lub App Store, wyszukać aplikację Bonus E.Leclerc i pobrać ją na swój telefon. Instalowanie aplikacji trwa chwilę. W aplikacji poza cyklicznymi rabatami specjalnymi na produkty dostępne w E.Leclerc, otrzymasz także dostęp do bieżących gazetek promocyjnych oraz ciekawych przepisów kulinarnych.

Pobierz aplikację i ciesz się z tanich zakupów w E.Leclerc!

Google Play – https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eleclerc.app&hl=pl

App Store – https://apps.apple.com/us/app/bonus-e-leclerc/id1507388366

Bonus E.Leclerc – http://www.leclerc.pl/bonus

Banery – http://www.leclerc.pl/bonus

Zobacz też...