W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Materiały promocyjne

Krzysztof Węgrzyn solidnym kandydatem na Wójta Gminy Mielec

Słowa mieszkańców o potrzebie wprowadzenia zmian w funkcjonowaniu Urzędu Gminy zmotywowały Krzysztofa Węgrzyna do walki o wyborcze zwycięstwo na Wójta Gminy Mielec.

Szanowni Państwo

Dzięki oddanym przez Państwo głosom otrzymałem wielką szansę ubiegania się o urząd Wójta Gminy Mielec w II turze wyborów samorządowych. Bardzo dziękuję za okazane zaufanie i wszystkie gesty poparcia jakie nadal otrzymuję.

W trakcie kampanii wyborczej zorganizowałem i przeprowadzałem spotkania z mieszkańcami, wziąłem udział w debacie i dotarłem osobiście z ulotkami wyborczymi do państwa domów aby  przedstawić swoją osobę i mój plan dla Gminy Mielec. Cieszę się z okazji bezpośrednich spotkań i rozmów. Nigdy nie spotkałem się z tak dużą ilością zwykłej ludzkiej sympatii od osób, które mnie do tej pory nie znały. Państwa słowa o potrzebie wprowadzenia zmian w funkcjonowaniu Urzędu Gminy tylko utwierdziły mnie w mojej decyzji i zmotywowały do walki o wyborcze zwycięstwo.

Jak już prezentowałem w moich materiałach wyborczych – do wielu pokoleń moja rodzina jest związana z Wolą Mielecką. Tutaj dorastałem i obecnie mieszkam wraz moją rodziną – żoną  i trójką dzieci. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania uzyskując tytuł magistra ekonomii. Moje życie zawodowe przez ponad 20 lat było związane z międzynarodowymi korporacjami jak Henkel i  Żywiec, z polskimi firmami rodzinnymi Clarena i Stella Pack pełniąc w nich funkcje menadżerskie oraz pracując w spółce skarbu państwa – Krajowej Grupie Spożywczej na stanowisku dyrektora sprzedaży.

Oprócz swoich obowiązków służbowych mocno zaangażowałem się społecznie prowadząc jako Prezes Zarządu  klub sportowy LKS Start Wola Mielecka oraz uczestnicząc w Radzie Sołeckiej. To była intensywna praca na rzecz lokalnej społeczności szczególnie nad rozwojem aktywności sportowej i poprawą infrastruktury. 

Jestem inicjatorem i organizatorem wielu pomysłów i projektów inwestycyjnych oraz rozwojowych w zakresie sportu i innej infrastruktury lokalnej. Skutecznie pozyskuje środki finansowe z dotacji i grantów pisząc wnioski i zabiegając o wsparcie sponsorów. Czterokrotnie zwiększyłem wpływy budżetowe Klubu i utrzymałem ten poziom finansowy w kolejnych latach. Dzięki tej pracy mamy dziś solidne fundamenty organizacyjne i finansowe do dalszego rozwoju. Zakupiłem niezbędny sprzęt sportowy i utworzyłem sekcję tenisa stołowego i szachów. W utworzonej 2019 roku szkółce piłkarskiej trenuje ponad 50 dzieci z Woli Mieleckiej i najbliższych okolic. Mamy trzy drużyny ligowe w tym jedną z certyfikacją PZPN i ambitne plany na przyszłość. Zamierzamy skorzystać z zewnętrznych środków i przeprowadzić 3 turniej w roku 2024, utworzyć gminną ligę tenisa stołowego oraz ligę oldbojów piłki nożnej. Nadal chcemy rozwijać sekcję szachów sportowych oferując od września bezpłatne zajęcia dla dzieci z Woli Mieleckiej. Aktualnie oczekujemy również na podpisanie umowy i włączenie szkółki do programu partnerskiego Stali Mielec. 

Moje długoletnie doświadczenie zawodowe, działalność społeczna oraz obserwacje i doświadczenia w zakresie funkcjonowania Gminy Mielec dały mi silny impuls do podjęcia decyzji udziału w wyborach samorządowych  i ubieganie się o  urząd Wójta Gminy Mielec.

Dziś mam już poparcie większości przyszłych radnych w Gminie Mielec i w krótkim czasie wypracowaliśmy wspólną propozycję priorytetowych inwestycji i działań na najbliższe lata. Zapewniamy wszystkich, że z dalszą determinacją będę zabiegał o lepszą przyszłość dla naszej gminy w następujących najważniejszych obszarach:

  • Budowanie nowoczesnego samorządu obywatelskiego
  • Bezpieczeństwo mieszkańców, ochrona zdrowia i środowiska
  • Efektywny i sprawny urząd
  • Przemyślane inwestycje
  • Warunki dla rozwoju szkolnictwa
  • Ścisła współpraca z lokalnymi organizacjami społecznymi

Szczegółowy plan dotyczący każdego z tych obszarów będzie realizowany przy pełnej i transparentnej współpracy z Radą Gminy i wszystkich pracowników naszego urzędu. Jestem przekonany, że szybko wypracujemy optymalny i efektywny model pracy z korzyścią dla naszych mieszkańców, a moje doświadczenie menadżerskie, otwartość na współpracę otworzy możliwości pozyskiwania środków dla tak potrzebnych projektów w każdej części naszej gminy.

Proszę o Państwa głos – nie zmarnujemy kolejnych lat. Przyszłość gminy będzie w dobrych rękach.


KWW Niezależni w Gminie Mielec

Materiał wyborczy

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

  ” Ostry dyżur literacki „. Warsztaty Mieleckiej Grupy Literackiej SŁOWO

Wiadomości Mielec

10 lat – Fundacji Biało-Czerwone Skrzydła [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Na językach” – Konkursu Piosenki Obcojęzycznej [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa