W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec
fratelli
Image default
Informacje Wypadki, wykroczenia, pożary, powodzie...

Teslą jechał 118 km/h przez Tuszymę

40-letni kierowca tesli jechał przez Tuszymę z prędkością 118 km/h. Za popełnione wykroczenie kierowca stracił prawo jazdy oraz otrzymał mandat w wysokości 2 tys. zł oraz 14 punktów karnych

Brawura, a w szczególności lekceważenie przepisów związanych z przekroczeniem prędkości, to jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych. Niestety w trakcie służby policjanci ruchu drogowego, spotykają się z wieloma groźnymi sytuacjami na drogach. Prędkość i stan trzeźwości kierujących są pod szczególnym nadzorem funkcjonariuszy, dbających o bezpieczeństwo użytkowników dróg powiatu mieleckiego.

Wczoraj po godz. 21 w miejscowości Tuszyma (gmina Przecław), policjanci ruchu drogowego, zatrzymali do kontroli drogowej teslę. Za kierownicą pojazdu siedział 40-letni mieszkaniec Mielca.

Okazało się, że 40-latek jechał z prędkością 118 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Mężczyzna przekroczył prędkośc o 68 km/h.

Kierowca tesli za zbyt szybką jazdę stracił prawo jazdy. Ponadto otrzymał mandat w wysokości 2 tys. złotych oraz 14 punktów karnych.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Tydzień Bibliotek w Bibliotece Publicznej w Podleszanach

Wiadomości Mielec

Kontrolę autokaru turystycznego może zgłosić każdy [FOTO]

Wiadomości Mielec

Dla mojej najpiękniejszej Mamy – koncert [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa