W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Szkolny Pokaz Mody Ślubnej oraz Fryzura ślubna z włosów długich [FOTO]

18 października uczniowie Technikum Usług Fryzjerskich w Zespole Szkół im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu uczestniczyli w wyjątkowym wydarzeniu, jakim był Szkolny Pokaz Mody Ślubnej, połączony z Konkursem Fryzjerskim „Fryzura ślubna z włosów długich”.

Uczestnikami konkursu i pokazu byli uczniowie TUF, a modelkami sukni ślubnych zostały uczennice: Bura Julia, Łącz Karolina, Szady Julia, Cebula Julia, Czechura Angelika, Kowalska Kinga, Korpanty Emilia, Olczyk Karolina, Pyź Gabriela, Sekuła Natalia. Pokaz poprowadziła uczennica klasy drugiej – Katarzyna Jachym.

Przyszli młodzi fryzjerzy prezentowali swoje umiejętności fryzjerskie na żywych modelkach, czerpiąc inspiracje i pomysły na przyszłość. Tematyka ślubna konkursu pozwalała uczniom na rozwinięcie kreatywności i ukazanie swoich talentów, pomysłów i wyobraźni.

Nagrody i dyplomy ufundowane przez dyrektora szkoły, Janusza Kotarbę, pozwoliły wyróżnionym uczniom poczuć się docenionymi za swoją pracę i zaangażowanie. Nagrody laureatom i uczestnikom wręczyła wicedyrektor Agnieszka Kusak.

Laureatami konkursu i pokazu zostali:
I miejsce: Emilia Korpanty i Oliwia Wyzina
Wyróżnienie: Angelika Czechura i Gabriela Pisarczyk
Wyróżnienie: Natalia Sekuła i Klaudia Gakan

Organizatorki konkursu to nauczycielki przedmiotów zawodowych w ZS: Marzena Roczniak, Iwona Żola, Teresa Szczepańska, Edyta Grzelak i Joanna Sikora.

Pokaz odbył się dzięki owocnej i życzliwej współpracy z wizażystką i reporterką Tygodnika „Korso” Agatą Kozioł, fotografem Mariuszem Grzelakiem, Salonem Sukien Ślubnych „Dla Niej” Renaty Wójcik z Dębicy i firmą „Wielkie Dekoracje Renata Hudela”.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

26-latka straciła prawo jazdy za nadmierną prędkość

Wiadomości Mielec

Komunikat Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Wiadomości Mielec

Badanie Osteoporozy w Mielcu 22.07.2024

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa