W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Młodzi Mielczanie z wojewódzkimi stypendiami i nagrodami [FOTO]

W dniu 25 października 2023 r. w Filharmonii Rzeszowskiej odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród i stypendiów uzdolnionej młodzieży z województwa podkarpackiego w ramach XVI edycji programu „Nie zagubić talentu”.

Wśród tegorocznych stypendystów Zarządu Województwa Podkarpackiego znaleźli się przedstawiciele placówek prowadzonych przez Gminę Miejską Mielec. Absolwent Szkoły Podstawowej nr 3 Jakub Witek za wybitne osiągnięcia naukowe w klasie ósmej otrzymał stypendium, a dwoje innych absolwentów tej szkoły: Szymon Bielecki i Nina Dymek również za sukcesy naukowe odebrali nagrody pieniężne.

Z kolei uczeń Szkoły Podstawowej nr 11 – trenujący od wielu lat w mieleckiej szkole tańca Gala – Gabriel Krakowski za swoje znaczące sukcesy w mistrzostwach i turniejach tanecznych otrzymał stypendium w kategorii artystycznej.

Natomiast absolwentka Szkoły Podstawowej nr 6 Aleksandra Kagan za swoje ubiegłoroczne dokonania plastyczne, recytatorskie i taneczne otrzymała również stypendium w kategorii artystycznej.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Argentyńska przygoda [FELIETON]

Wiadomości Mielec

Niesamowite ostatnie minuty meczu. Cracovia Kraków – FKS Stal Mielec 2 : 2 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Dorota Ciuba z głosami pacjentów naszego szpitala

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa