W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Sztuczne głosy na rosyjskie drzewo?

Informacja od organizatorów konkursu Europejskie Drzewo Roku 2021 odnośnie unieważnienia części głosów Rosjanom i Belgom

Drodzy zebrani,

Pozwolę sobie poinformować o bardzo drażliwej kwestii, która jest również bardzo niefortunna dla nas jako organizatorów i rzuca złe światło na nasz konkurs. Istnieje problem dotyczący głosów na kandydata na rosyjskiego drzewka, które są wyraźnie sztucznie generowane i fałszywe. Przykro mi z powodu Niny i Sergeja oraz całego ich zespołu, że szkodzi to ich uczciwej pracy.

Głosy te zaczęły pojawiać się jako pierwsze 8 lutego i stale dodają średnio 1000 głosów dziennie. Najpierw wysłano je z Rosji, a potem przywieziono z USA. Głosy na rosyjskiego kandydata pochodzą głównie z e-maili zawierających rok - najpierw było to zaledwie kilka głosów dziennie, nagle stało się głównym źródłem głosów. Teraz pochodzi z USA, 75% głosów jest na rosyjskie drzewo. To jest nienormalne.

Wydaje się, że adresy IP maskują i systematycznie się zmieniają. ale wykorzystali już ich tak wiele, że mamy niezłą sekwencję baz danych. Zobacz przykład na zdjęciu.

Zdecydowaliśmy się usunąć wszystkie fałszywe głosy z systemu. Jak dotąd około 10.000 z nich. Nie możemy zaakceptować takiego podejścia do naszego konkursu i pragniemy wszystkim podkreślić, że ważną ideą naszego konkursu nie jest zmuszanie do rywalizacji i ubiegania się o wygranie końcowego głosowania, wręcz przeciwnie, nasz konkurs powinien dotyczyć zdrowy rozsądek w kwestiach środowiskowych związanych z naszym bliskim otoczeniem i naturą. Chcemy, aby miejscowa ludność czciła swoje naturalne dziedzictwo i organizowała się w celu jego ochrony.

W żadnym wypadku nie chcemy ich zachęcać do oszukiwania podczas głosowania, a nawet płacenia za fałszywe głosy!

Mam nadzieję, że rozumiesz powody, dla których publikujemy ten numer między nami.

Proszę zobaczyć poniżej korelacje, które odkryliśmy i liczbę głosów z tego źródła. Możesz również zobaczyć liczbę użytkowników z różnych krajów, kiedy możesz wyraźnie rozpoznać wiodące kraje. Poniżej znajduje się również przykład sekwencji adresów IP użytych do fałszywego głosowania.

Proszę, wzywajcie swoich zwolenników, lokalnych nominatorów, aby zaapelowali do ludzi, aby nie próbowali łamać zasad. To nie jest uczciwe i nie zaakceptujemy tego i będziemy z tym walczyć.

Dziękuję i proszę przyjąć nasze przeprosiny za wcześniejsze powstrzymanie tego niewłaściwego zachowania.

Organizator konkursu Europejskie Drzewo Roku 2021
e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa