W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Galerie Informacje Kultura i nauka

Taneczny karnawał na deskach SCK [FOTO]

„Taneczny karnawał” za nami. 15 lutego w sali widowiskowej DK wystąpiły zespoły taneczne na co dzień trenowane przez instruktorki i instruktorów Domu Kultury SCK.

Uzupełnieniem tanecznych popisów był występ Grupy Wokalnej „Kameleon”, która od lat młodością, świeżością i bezpretensjonalności cieszy się sympatią mieleckiej publiczności.

Taneczny karnawał nowocześnie, towarzysko i na ludowo

W środowe popołudnie i wieczór podczas dwóch koncertów widownia pękała w szwach, a dzieci i młodzież dawały z siebie wszystko, aby zaprezentować się jak najlepiej przed swoimi rodzicami, rodzeństwem, dziadkami i kolegami. 

Podczas pierwszego koncertu wystąpiły zespoły: Grupa Tańca „Beznazwy” pod kierownictwem Joanny Lonczak, Zespół Tańca Nowoczesnego „Flamingi” pod kierownictwem Anny Leszkiewicz, Teatr Tańca „AleToNic” pod kierownictwem Izabeli Serwan, Grupy Tańca Nowoczesnego „Dance Agents” i „Feel The Beat” pod kierownictwem Gabrieli Jarosz oraz Grupa Wokalna „Kameleon” Jolanty Dudzik. 

W wieczornym popisie zaprezentowali się: Dziecięcy Zespół Taneczny „Ziemia Mielecka” pod kierownictwem Alicji Skopińskiej – Parys i Małgorzaty Leśniak, Zespół Pieśni i Tańca „Mali Rzeszowiacy” pod kierownictwem Beaty Sudoł i Mariusza Bożka oraz Szkoła Tańca „Gala” pod kierownictwem Mariusza Sosińskiego. Prawdziwą gratką był występ pary Gabriel Krakowski i Alicja Potoczna mistrzów Polski w kombinacji 10 tańców towarzyskich w kategorii do lat 12. 

Koncert poprowadziła Justyna Pomykała-Berrached, dyrektor Domu Kultury SCK.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spotkanie z nieletnimi w Ośrodku Kuratorskim

Wiadomości Mielec

Oficjalne wyniki PKW wyborów samorządowych 2024 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Dwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa