W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
Paliwa Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Tegoroczna wigilia w Placówce Wsparcia Dziennego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci

Pomimo utrudnień związanych z kwarantannami  oraz przeziębieniami u dzieci, z wielką radością udało się zorganizować coroczną Wigilię Bożonarodzeniową.

Niestety z powodu zagrożenia pandemicznego, nie zostali jak co roku zaproszeni przyjaciele i goście. Paczki oraz kolacja wigilijna uatrakcyjniły dzieciom ten szczególny wieczór.

Pragnę podziękować za całoroczną współpracę i za to, że rozumiecie potrzebę wsparcia wszystkich placówek działających w obszarze pomocy dziecku i rodzinie. Za to, że byliście i jesteście cząstką naszej świetlicowej społeczności. Składamy również najserdeczniejsze życzenia na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, niech przyniosą one dla Was i najbliższych wiele radości z przeżywania w gronie rodziny narodzin Syna Bożego. Niech mała dziecina błogosławi Wam w zdrowiu przyniesie wyciszenie i chwile wypoczynku. Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru obdarzy  spokojem w Nowym Roku  i wszystkim co najlepsze.” – przekazuje Grażyna Chamielec Prezes Towarzystwa Przyjaciół Dzieciom w Mielcu wszystkim zaangażowanym w wsparcie TPD.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Spotkanie z nieletnimi w Ośrodku Kuratorskim

Wiadomości Mielec

Oficjalne wyniki PKW wyborów samorządowych 2024 w Mielcu

Wiadomości Mielec

Dwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa