W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje

Temat cyrku na sesji Rady Miasta Mielca [VIDEO]

Podczas ostatniej sesji Rady Miasta Radny Bogdan Bieniek poruszył temat wizyt cyrków, które mają w swoim programie tresurę dzikich zwierząt.

W sprawie tej wypowiadał się dyrektor Miejskiego Ośrodka Sporu i Rekreacja Andrzej Jędrychowski, urzędujący prezydent Fryderyk Kapinos oraz wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Bogdan Bieniek.

Zapraszamy do oglądnięcia materiałów wideo.

 

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=4-FwCkL4MQ0&t=42s&w=925&h=520]

 

 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

E-papierosy a zdrowie. Sprawdź, jakie są fakty i mity na ten temat

Wiadomości Mielec

Pijana kobieta na obwodnicy spowodowała kolizję

Wiadomości Mielec

Nowe dywaniki asfaltowe w Gminie Radomyśl Wielki

Wiadomości Mielec

1 Komentarz

Mery 19 kwietnia 2018 (czwartek) at 17:34

W XXI wykorzystywanie zwierząt dla ROZRYWKI to urąga człowieczeństwu. Należy dzieciom tłumaczyć, że zwierzę nie czuje się dobrze w cyrku i wcale nie chce tam być. Dla dzieci cyrk jest atrakcyjny, ale to rolą rodzica jest kształtować w nim empatię i umaczyc co musiał przejść taki słoń by nauczyć się stania na stołeczku, na przednich nogach. Jest w necie masę informacji na temat tego jak wyglądają kulisy cyrku. Dużo lepszym pomysłem jest pokazanie dziecku filmu przyrodniczego, pokazanie mu zwierzęcia w jego naturalnym środowisku, a nie przebranego w cekiny i pióropusze, poddającego się ze strachu rozkazom człowieka. Jestem przeciwna cyrkom ze zwierzętami.

Odpowiedz

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa