W Cieniu Jupiterów Mielec
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec Zbiorniki
Paliwa Mielec
fratelli
Paliwa Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Trafili za kraty za posiadanie środków odurzających

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mężczyznom, podejrzanym o posiadanie substancji zabronionych. Podczas przeszukania ich miejsc zamieszkania, policjanci zabezpieczyli susz roślinny oraz metamfetaminę.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty. O ich dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

Policjanci z wydziału kryminalnego mieleckiej komendy uzyskali informację o mężczyznach, którzy w miejscu zamieszkania, mogą posiadać narkotyki. Postanowili to sprawdzić. Pojechali pod ustalone adresy, gdzie ich przypuszczenia potwierdziły się. W mieszkaniu 26 i 27-latka znaleźli substancje niedozwolone. Wstępne badania potwierdziły, że jest to marihuana i metamfetamina.

Podczas przeszukania mieszkań, funkcjonariusze znaleźli ponad 14 gramów konopi innych niż włókniste oraz 21 gramów metamfetaminy. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu przedstawili im zarzuty posiadania środków odurzających w postaci suszu ziela konopi innych niż włókniste oraz metamfetaminy.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty w tej sprawie. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Medialna afera dosięgła nasz portal

Wiadomości Mielec

Jezioro łabędzie na scenie SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

Młodzi nieprzeciętni – zdolni uczniowie mieleckich szkół

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa