W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Imprezy masowe i koncerty

Tropicana Party już w ten weekend!

W sobotę, 8 sierpnia wybierzemy się w wakacyjną podróż, w której będzie można poczuć klimat hawajskiej wyspy, połączony ze stylem lat 60. Plaża, dobra muzyka, tańce, gry i zabawy, a to wszystko za sprawą imprezy Tropicana Party organizowanej przez Fundację Klub Młodych Liderów. 

Tropicana Party to nowa odsłona poprzednich edycji Pool Party tworzonych przez Młodych Liderów dla wszystkich mielczan. Start wydarzenia o godzinie 10.00, a zaproszeni są wszyscy bez wyjątku. Każdy uczestnik imprezy poczuje nie tylko Hawaje, ale również wspaniałe lata 60, a to wszystko za sprawą licznych dekoracji, które będą zdobić całą plażę. Relaks na plaży z owocowym milkshakem i amerykańskimi smakołykami, a do tego największe muzyczne hity tamtych czasów. Animatorzy zadbają także o wspaniałą atmosferę poprzez  liczne gry, konkursy i grupowe zabawy dla wszystkich. Wśród największych atrakcji pojawi się: poszukiwanie skarbu, bitwa wodna, limbo, tańce hawajskie, a także ciesząca się ogromną popularnością aqua Zumba. Elementem sportowym wydarzenia będzie amatorski turniej piłki siatkowej, który pozwoli na zdrową rywalizacje, ale także wygranie wspaniałych nagród! 

Jednak to dopiero pierwsza część imprezy! Druga odbywać się będzie pod nazwą Beach Party na Tropicanie, czyli impreza na plaży. Jest to część przygotowana szczególnie w stronę młodzieży, a wstęp na nią jest powyżej 16 roku życia. Spodziewać się można wspaniałej muzyki, najlepszych DJ, niepowtarzalnych tańców na plaży i masy konkursów i atrakcji. Zwieńczeniem całego dnia imprezy będzie wieczorny teatr ognia, który pozostawi niezapomniane wrażenia. 

SPRAWDŹ TO!

Tropicana Party: https://www.facebook.com/events/3345488245495759/Beach Party na Tropicanie: https://www.facebook.com/events/728026644408324/