W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Galerie Informacje

Trwają bieżące remonty chodników

Powiatowy Zarząd Dróg w Mielcu realizuje remonty istniejących chodników. Z odnowionego ciągu dla pieszych już wkrótce skorzystają m.in. mieszkańcy Tuszowa Narodowego.

Pracom prowadzonym w Tuszowie Narodowym przyjrzeli się w minionym tygodniu Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak, Członek Zarządu Powiatu Mieleckiego Zbigniew Działowski oraz Wójt Gminy Tuszów Narodowy Andrzej Głaz. Zgodnie podkreślali, że zniszczony, pełen kolein chodnik zagrażał użytkownikom ruchu i wymagał pilnego remontu.

Taki jest też cel bieżących prac podejmowanych corocznie przez Powiatowy Zarząd Dróg w Mielcu – by poprawiać komfort korzystania z chodników i ścieżek rowerowych znajdujących się na terenie powiatu mieleckiego, a także podnosić bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów.

Pula środków przeznaczonych na bieżące remonty chodników na 2021 rok to 400 tys. złotych. PZD zrealizował do tej pory przebudowy o łącznej wartości 132 tys. złotych.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Informacja magistratu w sprawie wycięcia wierzb na osiedlu Lotników [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Koncert Kasi Moś na Bulwarach Gryfinów Mieleckich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Korzenie i Kwiaty – Przywracanie Pamięci o Żołnierzach Niezłomnych – wręczenie nagród [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa