W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje

Trwają prace budowlane przy nowym rondzie w Woli Mieleckiej

Starosta mielecki wspólnie z członkiem zarządu przyjrzeli się postępom prac prowadzonym w obrębie skrzyżowania drogi wojewódzkiej Nr 984 z drogą powiatową Nr 1 152 R.

Prowadzona w tym miejscu inwestycja ma kluczowe znaczenie dla upłynnienia ruchu w północno-zachodniej części powiatu. Skrzyżowanie, dotychczas czterowlotowe, przebudowywane jest w rondo. Dodatkowo, w obrębie inwestycji, wybudowany zostanie chodnik o szerokości 2 metrów oraz ciąg pieszo-jezdny o szerokości 3,5 m.

Zadanie realizuje firma F. H. U. „INWEST BRUK” za kwotę 3 875 964,56 zł. Ponad 1,7 mln złotych z tej kwoty stanowią środki Powiatu Mieleckiego. Kolejne 1,5 mln złotych do inwestycji dołoży samorząd Województwa Podkarpackiego, a 650 tys. złotych – samorząd Gminy Mielec.

Prace, jak podkreślili przedstawiciele władz powiatu podczas spotkania w miejscu inwestycji, realizowane są zgodnie z harmonogramem. Ich zakończenie planuje się na październik 2023 r.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne warsztaty literackie Mieleckiej Grupy Literackiej

Wiadomości Mielec

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa