W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Mieszkaniec gminy Borowa odnaleziony przez policjantów

Szczęśliwie zakończyła się prowadzona przez mieleckich policjantów akcja poszukiwawcza za zaginionym 36-latkiem.

Mężczyzna wyszedł z domu, a z przekazanych informacji wynikało, że może znajdować się on w sytuacji zagrażającej jego życiu. Funkcjonariusze, wspólnie ze strażakami, odnaleźli mężczyznę, którego przekazali pod opiekę medyczną.

W poniedziałek, po godz. 22, mieleccy funkcjonariusze poszukiwali zaginionego 36-letniego mężczyzny, mieszkańca gminy Borowa.

Akcję poszukiwawczą rozpoczęto po tym, jak rodzina 36-latka zaalarmowała policjantów o jego zaginięciu. 36-latek wyszedł z domu, a z informacji przekazanych przez członków rodziny wynikało, że może on znajdować się w sytuacji zagrażającej życiu.

Z uwagi na panującą wysoką temperaturę, brak kontaktu oraz realne zagrożenie zdrowia i życia mężczyzny, policjanci podjęli decyzję o wszczęciu poszukiwań najwyższego poziomu.

W poszukiwania zaangażowanych zostało kilkunastu policjantów, strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu oraz strażaków z jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z: Czermina, Górek i Surowej.

Po trwającej kilka godzin akcji poszukiwawczej mieleccy funkcjonariusze odnaleźli mężczyznę w rejonie cmentarza w miejscowości Górki.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Kolejne warsztaty literackie Mieleckiej Grupy Literackiej

Wiadomości Mielec

Twierdza przy Solskiego zdobyta. FKS Stal Mielec – Korona Kielce. 2 : 3 [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Uroczyste wręczenie odznak „Zasłużony dla Rolnictwa” [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa