W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Sport

Trzy zwycięskie mecze  podopiecznych Szkółki Piłkarskiej –  „Sparta Chorzelów”

8 września 2018 roku drużyna złożona z utalentowanych  piłkarzy Szkółki Piłkarskiej – Sparta Chorzelów rozegrała pierwszy oficjalny turniej w ramach Dębickiej Soccer Super Ligii 2018. Młodzi sportowcy z roczników 2011 i 2012 musieli zmierzyć się z przeciwnikami z innych zespołów.

Po zaciętej rywalizacji drużyna Sparty Chorzelów okazała się bezkonkurencyjna i  wygrała wszystkie trzy mecze. Podopieczni trenerów: Wojciecha Mieszkowicza, Huberta Kardysia, Piotra Gamracego i Piotra Cebery wykazali się ogromną determinacją i wolą walki, mieli także możliwość skonfrontowania swoich umiejętności z rówieśnikami z innych klubów.

W skład zwycięskiej drużyny weszli: Mateusz Cichowski, Paweł Gagat, Kamil Kmieciński, Bartosz Łaz, Cyprian Męczyński, Oliwier Rębisz, Bartosz Sołtys, Julian Szwaja, Oliwier Wcisło i Nikodem Zuba. Należy zaznaczyć, iż Szkółka Piłkarska –Sparta Chorzelów powstała w sierpniu bieżącego roku, a już święci triumfy na boisku i pokonuje młodych piłkarzy z bardziej doświadczonych klubów. Trenerzy podkreślają, iż są niezwykle dumni z adeptów, uznając jednak, że wynik nie jest najważniejszy wśród młodych zawodników, ale przyjemność jaką czerpią z gry i świetna zabawa. W tym samym dniu najmłodsi piłkarze Sparty Chorzelów mieli okazję wyprowadzać na mecz zespoły biorące udział w rozgrywkach na stadionie w Chorzelowie.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Konkurs – Baw się z nam [FOTO]

SP 6 Mielec – 11 drużyną w Polsce

Wiadomości Mielec

Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia Oyama Karate

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa