W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Informacje Sport

Turniej i wyjazd do Niemiec -Piłkarskie Nadziej wygrywają [FOTO]

Kolejny pracowity weekend dla podopiecznych stowarzyszenia AP Piłkarskie Nadzieje. I kolejny bogaty w sukcesy sportowe.

Chłopcy z rocznika 2009 trenera Pawła Irla zaprezentowali się znakomicie w ogólnopolskim „Turnieju w Krakowie, gdzie mielczanie wystawili dwie drużyny. Obie po sobotnich grach zakwalifikowały się do czołowej szóstki turnieju i w niedzielę walczyli o czołowe lokaty.

W meczach o puchar i cenne nagrody okazali się bezkonkurencyjni i pewnie sięgnęli po zwycięstwo w imprezie. Wygrywając wyjazd na międzynarodowy turniej w Niemczech. Najlepszym strzelcem dwudniowych zmagań został Emil Ziobroń z APPN, który aż 25 razy pokonał bramkarzy przeciwników.
Brąz w rozgrywanym w Pilźnie turnieju to wynik rocznika 2011. Dodatkowo MVP imprezy został zawodnik APPN – Wiktor Masajada.
Świetnie w rozgrywkach „Kinderligi” w krakowskiej Tauron Arenie spisali się zawodnicy z rocznika 2014.

Podopieczni trenera Pawła Mrozika w drugiej serii spotkań odnieśli komplet zwycięstw pokonując kolejno Sandecję Nowy Sącz, Skawę Wadowice i Pogoń Kraków. Przy okazji wyjazdu do grodu Kraka, „piłkarskie skrzaty APPN” odwiedziły Zamek Królewski na Wawelu.

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

3 komentarze

markus 15 lutego 2021 (poniedziałek) at 13:26

gratulacje emil

Xd 15 lutego 2021 (poniedziałek) at 19:15

Browo druzyna brawo emil

Dx 17 lutego 2021 (środa) at 08:38

Brawo

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa