W Cieniu Jupiterów Mielec
Image default
Galerie Sport

Turniej młodych piłkarzy w Rado Resort [FOTO]

Z okazji 15-lecia Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Mielcu w piątek, 17 maja, odbył się piłkarski turniej rocznika 2009.

Dziewięć drużyn złożonych z młodych piłkarzy rywalizowało ze sobą na obiektach Rado Resort w Woli Chorzelowskiej. Ostatecznie na podium uplasowały się grupy ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Mielcu (pierwsze miejsce), Szkoły Podstawowej Nr 9 w Mielcu (drugie miejsce) oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Mielcu (trzecie miejsce). 

Udział w ceremonii wręczenia medali dla wszystkich uczestników turnieju oraz pucharów dla zwycięzców wziął Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak. 

Złożył gratulacje na ręce młodych piłkarzy, podkreślając, jak ważne jest ich oddanie pasji i propagowanie zdrowego stylu życia. – W ten wyjątkowy dzień pragnę także przekazać najlepsze życzenia dla wszystkich twórców, pracowników i uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Mielcu, która obchodzi jubileusz 15-lecia istnienia.

Gratuluję Państwu wszystkich dotychczasowych osiągnięć i życzę, by zarówno dydaktyczne, jak i sportowe sukcesy towarzyszyły działalności szkoły także w kolejnych latach – mówił starosta, przekazując symboliczny grawerton z herbem Powiatu Mieleckiego dyrektorowi szkoły, Zbigniewowi Zielińskiemu.

Zobacz też...

W Cieniu Jupiterów Mielec
Mielec: Informacje, Relacje, Wiadomości, Wydarzenia, Ogłoszenia, Nowości