Uczniowie biegali przełajowo w sztafetach [FOTO]

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Mielcu był organizatorem sztafetowych biegów przełajowych, które odbyły się na obiektach MOSiR w Mielcu.

W Igrzyskach Dzieci (kl. Vi i mł.) wystartowało 15 sztafet chłopców i 13 sztafet dziewcząt. Zwyciężyli:

3. SP Wampierzów

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (kl. VII – VIII) biegało po 10 sztafet dziewcząt i chłopców. Najlepszymi byli:

3. SP Przecław

W kategorii „Licealiady” (szkoły ponadpodstawowe) startowało osiem sztafet. Zwyciężyli:

Dziewczęta:
1. II LO Mielec
2. I LO Mielec
3. ZSE Mielec

Chłopcy:
3. ZST Mielec

Sztafety, które zajęły pierwsze miejsca będą brać udział w zawodach wojewódzkich.

Trzy pierwsze drużyny otrzymały puchary i dyplomy Powiatowego SZS.

Zawody odbyły współpracy z MOSiR, który jest partnerem przy organizacji zawodów lekkoatletycznych.

Do organizacji zawodów wykorzystane zostały środki finansowe Starostwa Powiatowego w Mielcu.