W Cieniu Jupiterów Mielec
fratelli
Image default
Informacje Sport

Uczniowie SMS Stal Mielec zagrali w Sarvaria Cup na Węgrzech.

Uczniowie SMS Stal Mielec z rocznika 2007/8 zagrali w prestiżowym turnieju w Szombathely.

Podczas czterodniowego pobytu na Węgrzech, podopieczni trenera Wawrylakowskiego, mieli okazję zmierzyć się z czołowymi drużynami z krajów Europy Środkowej: Maribor (Słowenia), FC Kosice (Słowacja), FC Slovacko (Czechy), Illes Academy (Węgry) oraz Tirol (Austria).

Dla moich podopiecznych udział w tych zawodach to element przygotowań do zbliżającego się sezonu i okazja na integrację, a dla mnie możliwość poznania kilku nowych zawodników, którzy wzmocnili zespół.” – podsumowuje trener Piotr Wawrylakowski.

Już sam fakt zaproszenia nas na turniej tej rangi świadczy, iż praca jaką wykonujemy i poziom naszych drużyn jest wysoki i zauważalny. Dla nas to także możliwość wymiany doświadczeń i spostrzeżeń dotyczących szkolenia dzieci i młodzieży z przedstawicielami czołowych ośrodków piłkarskich z Europy Środkowej.” – komentuje Paweł Mrozik (dyrektor SMS Stal Mielec)
Jak zawsze przy okazji wyjazdów zagranicznych zadbaliśmy też o aspekt edukacyjny. Chłopcy mieli możliwość odwidzenia Iseum – muzeum z rzymskimi korzeniami miasta gospodarza turnieju oraz spaceru po starówce Wiednia.” –  kontynuuje.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Szczury doprowadziły do zamknięcia budynku przedszkola

Wiadomości Mielec

Warsztaty bębniarskie na Rynku i w SCK [FOTO]

Wiadomości Mielec

„Nieme kino” w Parku Oborskich [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa