W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Areszt dla 33-letniego mężczyzny

Do 15 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który ranił nożem 29-latka w miejscowości Mokre.

Pokrzywdzony w poważnym stanie trafił do szpitala. Wobec 33-latka sąd zastosował tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

Do zdarzenia doszło około godz. 21, 5 sierpnia br. w miejscowości Mokre. W toku prowadzonych czynności w tej sprawie policjanci ustalili, że mężczyźni przypadkowo spotkali się w rejonie lokalnego sklepu. Pomiędzy mężczyznami doszło do awantury, podczas której starszy z nich kilkukrotnie ranił nożem młodszego. Poszkodowany został przewieziony do szpitala.

Na miejscu zdarzenia policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca Mokrego. Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało, że obaj mężczyźni byli pod wpływem alkoholu.

Zebrane przez mundurowych informacje pozwoliły na przedstawienie zatrzymanemu zarzutów, dotyczących spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu 29-latka. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia.

Wczoraj na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy zastosował wobec 33-latka trzy miesiące aresztu tymczasowego. Grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności. 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Informacja magistratu w sprawie wycięcia wierzb na osiedlu Lotników [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Koncert Kasi Moś na Bulwarach Gryfinów Mieleckich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Korzenie i Kwiaty – Przywracanie Pamięci o Żołnierzach Niezłomnych – wręczenie nagród [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa