W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Felietony Historia Informacje

Udostępniam książkę – Żyłem jak umiałem [FELIETON]

Elektroniczna wersja książki Żyłem jak umiałem

W moim domowym archiwum i na laptopie znajduje się mnóstwo dokumentów, które nie chciałbym aby uległy zniszczeniu gdy znajdę się w Aeroklubie Niebieskim.

Stąd zrodził się pomysł, aby pomimo ciężkiemu wypadkowi złamania endoprotezy stawu biodrowego z odłamaniem kości doprowadzić się do takiego stanu, aby przed odejściem z tego padołu przekazać dokumenty bibliotece Ossolińskich. Natomiast dokumenty elektroniczne przekazać zainteresowanym daną tematyką.

Teofil z żoną Lidią
Z moją żoną i synem siostrzeńca Maciejem Wajsem
W gronie rodziny
Siostrzeńca syn Maciej Wajs z moją żoną

Ponieważ z różnych kierunków dochodzą sygnały że chciano by się zapoznać z treścią mojej książki pt. „Żyłem jak umiałem”, więc wstawiam link pod którym znajduje się elektroniczna wersja mojej książki.

link:https:

https://drive.google.com/file/d/1ZkGcthHUWSoZf12VLAeFhdq118sIm495/view?usp=sharing

 Na ile mi się to udało, czytelnik osądzi sam. Proszę mi wierzyć, że musiałem użyć karkołomnego trudu, aby nie korzystając z nóg dostać się do laptopa i wszystko powstawiać. Miesiąc temu trwało by to godzinę, teraz trwało 2 tygodnie.

Teofil Lenartowicz

Wrocław, dnia 10 stycznia 2022

e-leclerc-mielec
Navi

Zobacz też...

Zostaw komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa