W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Przestępstwa, skandale, afery

Ukradli flaszkę alkoholu w markecie i uciekli

Mieleccy policjanci ustalili i zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu mieleckiego, którzy w jednym z marketów ukradli alkohol, a kiedy zostali ujęci przez pracownika ochrony, zaczęli się z nim szarpać, po czym uciekli. Obaj usłyszeli zarzut rozboju. Grozi im kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Do zdarzenia doszło pod koniec lipca br., w jednym z marketów na terenie Mielca. Dwóch młodych mężczyzn w wieku 17 i 19 lat będąc w sklepie, ukradli butelkę alkoholu o wartości blisko 100 złotych. Gdy mężczyzn, po przejściu przez linię kas, ujął ochroniarz, sprawcy kradzieży zaczęli się wyrywać i odpychać ochroniarza, po czym uciekli z marketu.

W toku prowadzonych czynności, mieleccy kryminalni ustalili sprawców kradziezy rozbójniczej. W poniedziałek, obaj usłyszeli zarzuty. Podejrzani przyznali się do popełnienia czynu. Na wniosek mieleckich funkcjonariuszy, prokurator zastosował wobec podejrzanych środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego.

Przestępstwo to jest zagrożone jest karą od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Informacja magistratu w sprawie wycięcia wierzb na osiedlu Lotników [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Koncert Kasi Moś na Bulwarach Gryfinów Mieleckich [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Korzenie i Kwiaty – Przywracanie Pamięci o Żołnierzach Niezłomnych – wręczenie nagród [FOTO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa