W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
fratelli
EsteticDent Dentysta Mielec
Image default
Informacje Inne i charytatywne

Darmowe badania na Błoniach Mieleckich już w tę niedzielę

W najbliższą niedzielę, 10 września 2023 r., w godz. 12-17 na terenach rekreacyjnych MOSiR w Mielcu będzie można wykonać proste badania oraz poznać swój wiek biologiczny w ramach programu EXPO Zdrowie.

Do wcielania w życie zdrowych nawyków zachęcać będą wolontariusze Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh). 

EXPO Zdrowie to mobilna wystawa poruszająca osiem zagadnień zdrowego stylu życia, takich jak dieta, ruch, woda, światło słoneczne, abstynencja, powietrze, odpoczynek, zaufanie. W Polsce organizowana jest od 14 lat (pierwsze EXPO Zdrowie odbyło się w Tarnowie w 2009 r.). W ramach programu dokonywany jest m.in. pomiar ciśnienia, tkanki tłuszczowej, wydolności oddechowej, BMI (indeksu masy ciała) czy test wysiłkowy. Na podstawie karty wyników wolontariusze komputerowo obliczą nasz wiek biologiczny – czyli wiek wskazujący na kondycję organizmu (nie zaś metrykę).

Program EXPO w atrakcyjny sposób promuje zdrowy styl życia, co sprawia, że chętnie biorą w nim udział zarówno osoby starsze, jak i młodzież. W najbliższą niedzielę wystawa zawita do Mielca po raz pierwszy.    

Więcej informacji o programie można znaleźć na stronie organizatora, Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej: www.zdrowie.bliskoserca.pl/expozdrowie 

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Izby Pamięci i Tradycji w Radomyślu Wielkim

Wiadomości Mielec

Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej [FOTO, VIDEO]

Wiadomości Mielec

Ważne kroki po rozmowie kwalifikacyjnej: podziękowanie i kontynuacja

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa