W Cieniu Jupiterów Mielec
Dentysta Mielec
EsteticDent Dentysta Mielec
fratelli
Image default
Informacje Kultura i nauka

W Galerii ESCEK będzie wystawa mieleckich artystów

Od 2 września obejrzeć będzie można wystawę stanowiącą podsumowanie artystycznych dokonań ostatniego roku lokalnych artystów-plastyków zrzeszonych w Stowarzyszeniu Twórców Kultury Plastycznej im. J. Stanisławskiego.

Wernisaż, z udziałem twórców STKP, odbędzie się 2 września o godz. 18. Do udziału w tym wydarzeniu zachęca organizator wystawy – Dom Kultury SCK. 

Na wystawie zobaczyć będzie można m.in. prace uczestników plenerów międzynarodowych i ogólnopolskich: Edwarda Kociańskiego, Małgorzaty Kruk, Doroty Pociask -Łaz, Tomasza Mrozowskiego. STKP zaprosiło też do prezentacji swoich prac Dawida Wilinskiego, z urodzenia mielczanina, obecnie mieszkańca Chicago. 

Na wystawie jak zwykle zagoszczą prace o różnorodnej tematyce i stylu. Jak zwykle gros prac to obrazy, ale część ekspozycji stanowić będzie rzeźba i ceramika. Jak co roku, będzie to prezentacja sporej części rocznego dorobku mieleckich twórców związanych z STKP.

Wystawa potrwa od 2 września do 2 października.

e-leclerc-mielec
Navi

POWIĄZANE POSTY

Za jazdę rowerem z 0,5 promila alkoholu, mandat to 2500 złotych!

Wiadomości Mielec

SP 3 czwartą szkołą Podkarpacia [FOTO]

Wiadomości Mielec

W szpitalu profilaktyczne badania na raka płuc [VIDEO]

Wiadomości Mielec

Napisz komentarz

Wydarzenia, Wiadomości - Informacje Mielec | Dentysta Mielec Stomatolog | Hurt paliw płynnych z dostawą do firm, zbiorniki na paliwa